Monika Bator-Gregorczyk - prywatnie mama dwójki maluchów Igorka i Nataszki. Potrzebę ciągłego rozwoju zawodowego próbuje pogodzić z byciem żoną i mamą. Bycie w ciąży i przyjście na światv dzieci było dla niej najwspanialszym momentem w życiu. Dba o to, aby jej pacjentki czuły się równie bezpiecznie i komfortowo, wiedząc ,że są pod najlepszą opieką.

Pełnomocnik do Spraw Jakości
Robert Gregorczyk - praca w największych korporacjach polskich i zagranicznych pozwoliła mu skutecznie zdobywać i przekazywać wiedzę jak budować wizerunek Kliniki Bat-Med.
Wprowadził system zarządzania jakością w firmie podnosząc jakość i bezpieczeństwo świadczonych przez Klinikę usług. Wprowadzenie systemu zarządzania jakością powoduje, że klinika sprawuje ciągły nadzór nad dokumentacją i zapisami. Kierownictwo kliniki ma osobisty nadzór nad realizacją procesów, systematycznie bada zadowolenie pacjentów ze świadczonych usług, doskonali realizowane procesy.
W klinice Bat-Med jesteśmy zorientowani na klienta. Wiemy ,że nasza pozycja na rynku medycznym jest zależna od zadowolenia naszych pacjentów. Staramy się, aby nasza działalność oparta była na zrozumieniu i spełnieniu wymagań oraz osobistym zaangażowaniu wszystkich pracowników Bat-Med.