Nasze motto: „Pacjent jest dla nas najważniejszy !”

Gabinet ginekologiczno – położniczy Bat – Med powstał z myślą o tym, by otaczać Pacjentów profesjonalną i indywidualnie dopasowaną opieką medyczną.

 

Od pierwszych dni istnienia wszystkie nasze działania ukierunkowane są na spełnienie oczekiwań Pacjentów z uwzględnieniem przepisów prawa oraz najnowszej wiedzy medycznej.

Aby te zamierzenia realizować staramy się poszukiwać najlepszych rozwiązań technicznych inwestując w innowacyjne urządzenia diagnostyczne, które pozwolą na stawianie szybkiej i rzetelnej diagnozy. Wciąż poszukujemy najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań i wdrażamy innowacyjne metody diagnostyczno - lecznicze. Rozwijamy nasze kompetencje dzięki wartościowym szkoleniom, wymianom cennych doświadczeń, konsultacjom oraz współpracy z wysokospecjalistycznymi ośrodkami klinicznymi.

 

Otaczamy Pacjentów BAT – MED długofalową opieką i dokładamy starań, by udzielać im wsparcia informacyjnego, a także organizacyjnego związanego z koniecznością konsultacji z innymi specjalistami. Chcemy mieć pewność, że trafiają pod właściwą opiekę i wiedzą, jak kontynuować leczenie po wyjściu z BAT-MED.

Interesują nas potrzeby naszych Pacjentów stąd wiemy, jak istotne jest dla każdego z nich indywidualne podejście, zapewnienie poszanowania ludzkiej godności i intymności. Planując swoją działalność wzięliśmy to pod uwagę i przygotowaliśmy komfortowe gabinety z wygodnymi kabinami higieny osobistej, gdzie swobodnie mogą przygotować się do badania. Bardzo dbamy o miłą i przyjazną atmosferę w czasie wizyty oraz przy każdej okazji komunikowania się z Pacjentami. Cały czas przyglądamy się bacznie temu, co dzieje się w około i dostrzegamy kolejne możliwości doskonalenia, które podejmujemy. Właśnie dlatego rozszerzyliśmy zakres usług o ginekologię dziecięcą i endokrynologię, a kolejnym krokiem będzie nawiązanie współpracy z kolejnymi specjalistami z zakresu: radiologii, chirurgii onkologicznej, psychologii, dietetyki, kardiologii, ortopedii dorosłych, logopedii, rehabilitacji i inne.

 

Poprzez takie działania możemy otaczać naszych Pacjentów troskliwą i najlepszą opieką, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa i komfortu, a to bardzo ważne czynniki wpływające pozytywnie na proces leczenia.

 

Aby nasz gabinet mógł pomagać kompleksowo większej grupie Pacjentów starannie poszukujemy i wybieramy współpracowników i dostawców. Chcemy, aby zarówno w zakresie diagnostyki, leczenia, jak i badań laboratoryjnych nasi Pacjenci mieli pewność, że otrzymują najwyższej jakości usługi w optymalnym terminie.

Jednym z głównych celów Bat – Med jest zagwarantowanie Pacjentom planowania i realizacji całego procesu diagnostyczno - leczniczego przez tego samego Lekarza od początku do zakończenia leczenia. Jest to szczególnie istotne ze względu na lepszą komunikację z Pacjentem, budowanie wzajemnego zaufania, lepsze możliwości dostrzegania zachodzących zmian oraz bieżące monitorowanie postępów. Jesteśmy przekonani, że taka praktyka będzie przynosić bardzo dobre efekty i dawać Pacjentom poczucie bezpieczeństwa.

Nasi Pracownicy cały czas rozwijają swoją wiedzę i umiejętności ponieważ znają nasze cele i utożsamiają się z nimi. Każdy członek naszego Zespołu pomaga nam tworzyć Bat – Med i realizować niniejszą Politykę Jakości oraz cele jakości.

 

By wypełniać powyższe postanowienia i wciąż rozwijać się dla naszych Klientów zdecydowaliśmy o wdrożeniu, utrzymywaniu i doskonaleniu Systemu Zarządzania Jakością, którego założeniem jest budowa jakości poprzez orientację na Klienta, a dla nas właśnie najważniejszy jest Pacjent.