Jest to najnowocześniejsze osiągnięcie w zakresie obrazowania. Obraz płodu jest tak realny, że widzimy go w naturalnych kolorach i w niespotykanej rozdzielczości

OPIEKA W CIĄŻY

W przypadku ciąży o przebiegu fizjologicznym wizyty kontrolne do 28 tygodnia winny odbywać się min. co 4 tyg, od 28 do 36 tygodnia co 2 tygodnie, a po 36 tygodniu co tydzień.

Zalecane jest by w okresie minimum 6 miesięcy od zapłodnienia zaszczepić się przeciwko różyczce (dawka przypominająca w przypadku przebytego szczepienia) oraz przeciwko WZW typu B, jeśli nie była szczepiona wcześniej.

Test PAPP-A, wykonywany w 11-13(+6 dni) tygodniu ciąży, należy do najczęściej stosowanych prenatalnych testów skriningowych(przesiewowych). Jest to badanie nieinwazyjne i obejmuje zabiegi które są bardzo zbliżone

Inseminacja to bezbolesna procedura polegająca na wprowadzeniu oczyszczonych, wyselekcjonowanych i zagęszczonych plemników bezpośrednio do jamy macicy. jest jedną z najprostszych technik rozrodu wspomaganego

Implanon NXT to antykoncepcyjny implant, umieszczony w aplikatorze do jednorazowego użycia. Jest najnowszą na polskim rynku, odwracalną hormonalną metodą antykoncepcji długodziałającej.

Badanie USG 3D/4D HD LIVE – badanie w przestrzennej technologii trójwymiarowej (3D) oraz w ruchu w czasie rzeczywistym (4D). Najlepiej jest wykonywać to badanie pomiędzy 24-32 tygodniem ciąży. 

USG 2D jest badaniem pokazującym przekrój wnętrza macicy w obrazie dwuwymiarowym. USG to jest nieinwazyjną metodą wykrywania zmian patologicznych w obrębie narządu rodnego (torbiele jajników, mięśniaki macicy itp.)