Klinika Bat-Med jest "Ośrodkiem Medycznie Wspomaganej Prokreacji" Certyfikowanym przez Ministerstwo Zdrowia

ZAGŁOSUJ NA BAT-MED!

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA NA NASZE AUTORSKE PROJEKTY 

NR.235  Od – Waga   Kompleksowe leczenie nadwagi i otyłości u Dzieci i Młodzieży

Celem głównym jest zwiększenie dostępności do wysokiej jakości świadczeń z zakresu diagnostyki i leczenia otyłości u dzieci i młodzieży. Chcemy pomóc małym radomianom w wieku 7 – 17   lat  w zrzuceniu zbędnych kilogramów pod okiem wyspecjalizowanego zespołu.

Konsultacje psychologiczne, dietetyczne czy  diabetologiczne będą dostępne 6 dni w tygodniu w ramach realizacji zadania.

Rodzic  na każdym etapie towarzyszy dziecku przez realizacje programu.

NR.236  Od – Waga    Kompleksowe leczenie nadwagi i otyłości u Dorosłych

 

Celem głównym jest zwiększenie dostępności do wysokiej jakości świadczeń z zakresu diagnostyki i leczenia otyłości u dorosłych. Zdrowie jest stanem pełnego dobrego samopoczucia  fizycznego, psychicznego oraz społecznego. Otyłość jest chorobą przewlekłą, która niesie za sobą szereg groźnych powikłań do których zaliczamy m.in. zaburzenia gospodarki węglowodanowej, nadciśnienie tętnicz, chorobę niedokrwienną serca, miażdżycę oraz cukrzyce typu 2

 

NR.237  Zdrowa RODZINA    Kompleksowa opieka medyczna nad całą rodziną

 

Celem projektu jest skupienie się na zdrowiu każdego członka rodziny, a tym samym umożliwienie dostępności do większej ilości poszczególnych specjalistów. Zdrowie jest stanem pełnego dobrego samopoczucia fizycznego oraz zdrowotnego, dlatego niezmiernie ważne jest, aby badać się, a w szczególności upowszechnić te działania w kierunku całych rodzin. Profilaktyka zdrowotna przyczynia się do rozpoznania rozwijających się chorób, które mogą w sposób utajony wpływać na pacjentów, a dzięki projektowi jesteśmy w stanie rozpoznać dane nieprawidłowości znacznie wcześniej i przyczynić się do rozpoczęcia leczenia w odpowiednim momencie.

NR.238  Świadoma JA

 

Cel programu to profilaktyka KOBIET w każdym wieku. Kobiety często cierpią na anemię i migreny oraz skutki życia w przewlekłym stresie: zaburzenia snu i depresję. Coraz częściej i wcześniej kobiety zapadają na choroby krążenia. Szereg usług i dostępność wyspecjalizowanej kadry w jednym miejscu przyspieszy proces diagnostyczny. Usługi, które zostaną przeznaczone dla uczestników Programów będą świadczone na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem wszystkich niezbędnych do ich wykonania zasobów, jakimi dysponuje Realizator. Realizator zapewnia pełny dostęp do badań diagnostycznych na terenie placówki 6 dni w tygodniu.

 

konsultacja Ginekologiczna

konsultacja Endokrynologiczna

konsultacja Dermatologiczna

USG piersi

konsultacja dietetyczna

konsultacja diabetologiczna

konsultacja psychologiczna

 

Kobiety maja tendencje do przejmowania  się i myślenia  nad wszystkim wokół, niestety  w tej sytuacji nie maja czasu dla samej siebie.

Mając  w jednym miejscu powyższe konsultacje, kobieta zaoszczędzi swój czas. Przyjeżdżając raz i wykonując w tym samym dniu szereg usług będzie mogła zadbać kompleksowo o swoje zdrowie

 

 

   NR.123 WyleczOne     Ogarniamy wstydliwe problemy kobiet

 

Celem programu jest zwiększenie świadomości kobiet na temat istotności regularnych badań przesiewowych i zdrowego stylu życia oraz objęcie ich profilaktyką zdrowotną, która umożliwi dostęp do kompleksowej opieki medycznej kobietą. Projekt ma zapewnić szeroki zakres świadczeń medycznych, obejmujących badania profilaktyczne, diagnostykę, leczenie chorób oraz środki profilaktyczne. Każda kobieta zmaga się z wstydliwymi problemami takimi jak wysiłkowe nietrzymanie moczu, brzydka blizna po operacji czy przewlekłe bóle w okolicach krocza. Projekt  ma na  celu pokazanie kobietą ze warto rozmawiać o „wstydliwych problemach”  i sięgać o pomoc.

Partnerzy

Godziny otwarcia:

pn. do pt.: 7-20
w soboty: 7-20

Kontakt:

ul. Sedlaka 4/6/8, 26-600 Radom
tel. 48 340 20 20
kom. 503 40 20 20
email: rejestracja@bat-med.pl
NIP: 796-246-84-02
REGON: 140471142

BAT-MED