Wróć do strony głównej Kontakt

Jubileuszowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników w Łodzi

Kolejny weekend szkoleniowy za nami!

Lek. Monika Bator-Gregorczyk uczestniczyła w 35. Jubileuszowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników w Łodzi

To były dni pełne wykładów, najnowszej wiedzy i inspirujących spotkań z ekspertami z całej Polski. Każde takie wydarzenie to dla nas ogromna dawka motywacji i okazja, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycyny

Szkolimy się i rozwijamy nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla Was – naszych Pacjentek i Pacjentów.

Dzięki temu możemy zapewniać Wam jeszcze lepszą opiekę, nowoczesne rozwiązania i najwyższy standard leczenia.

Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy – nie zwalniamy tempa!

Nasi partnerzy

Ankieta