Weekend pełen szkoleń!
Nasz zespół BAT-MED nieustannie się rozwija, by jeszcze lepiej dbać o Wasze zdrowie!
Dietetyk Agnieszka Czerwonka uczestniczy w prestiżowej konferencji Food Forum: Homeostaza i równowaga metaboliczna – zgłębia tajniki odżywiania i jego wpływu na organizm.
Dr Monika Bator-Gregorczyk, dr Renata Jarecka-Sobczyk i dr Anna Krzemińska-Zybała biorą udział w Konferencji Naukowej
„Z inkretynami przez życie”, poszerzając swoją wiedzę o nowoczesnych terapiach i mechanizmach regulacji gospodarki cukrowej.
Jesteśmy certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Leczenia Otyłości Ośrodkiem Leczenia Choroby Otyłościowej, dlatego nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, by zapewnić Wam najlepszą opiekę i najnowsze metody leczenia!