Wróć do strony głównej Kontakt

Konferencja Food Forum oraz Konferencji Naukowej „Z inkretynami przez życie”

Weekend pełen szkoleń!

Nasz zespół BAT-MED nieustannie się rozwija, by jeszcze lepiej dbać o Wasze zdrowie!

Dietetyk Agnieszka Czerwonka uczestniczy w prestiżowej konferencji Food Forum: Homeostaza i równowaga metaboliczna – zgłębia tajniki odżywiania i jego wpływu na organizm.

Dr Monika Bator-Gregorczyk, dr Renata Jarecka-Sobczyk i dr Anna Krzemińska-Zybała biorą udział w Konferencji Naukowej

„Z inkretynami przez życie”, poszerzając swoją wiedzę o nowoczesnych terapiach i mechanizmach regulacji gospodarki cukrowej.

Jesteśmy certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Leczenia Otyłości Ośrodkiem Leczenia Choroby Otyłościowej, dlatego nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, by zapewnić Wam najlepszą opiekę i najnowsze metody leczenia!

Nasi partnerzy

Ankieta