W BAT-MED nigdy nie zwalniamy tempa!
Nasz zespół nieustannie się szkoli, by oferować Wam – naszym Pacjentom – jeszcze lepszą opiekę i jeszcze większą wiedzę.
Podczas ostatniej konferencji medycznej, w której uczestniczyły:
dr Monika Bator-Gregorczyk,
dr hab. n. med Marta Szajnik
oraz dr Agnieszka Limanin,
nie tylko zdobywały nowe informacje, ale również dzieliły się swoją wiedzą.
Dr Monika Bator-Gregorczyk była ważną częścią wydarzenia – przygotowany przez nią materiał naukowy dla lekarzy został zaprezentowany podczas konferencji, dając innym specjalistom możliwość skorzystania z jej ogromnego doświadczenia i fachowej wiedzy.
Nie tylko edukuje, ale inspiruje innych lekarzy do rozwoju i dzielenia się pasją do medycyny!
To dla nas powód do dumy, że dr Monika aktywnie wspiera rozwój branży medycznej, przekazując swoją wiedzę dalej – z zaangażowaniem, profesjonalizmem i sercem.
Bo właśnie na tym polega prawdziwa siła – dzielenie się tym, co najcenniejsze.
Dziękujemy naszym lekarkom za ich nieustanny rozwój i wkład w jakość naszej opieki!
Działamy z myślą o Was!