Wróć do strony głównej Kontakt

Kongres Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości

Nasz wspaniały zespół na Kongresie Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości!

Pani dietetyk Marta Bartos, dr Monika Bator-Gregorczyk oraz dr Anna Krzemińska-Zybała nieustannie poszerzają swoją wiedzę, by zapewniać naszym Pacjentom najskuteczniejsze, oparte na najnowszych badaniach metody leczenia.

Jako certyfikowany ośrodek PTLO doskonale wiemy, jak ogromne znaczenie ma ciągłe kształcenie i bycie na bieżąco z aktualnymi standardami. Nauka to fundament skutecznej, bezpiecznej i nowoczesnej terapii otyłości – dlatego inwestujemy w rozwój naszego zespołu na każdym kroku.

Nasi partnerzy

Ankieta