Dr n. med. Małgorzata Uchman – Musielak

Dr n. med. Małgorzata
Uchman - Musielak

Dni przyjęć:
Dr n. med. Małgorzata Uchman – Musielak lekarz ginekolog – położnik.
Łączy praktykę szpitalną z pracą naukową na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Jest wykładowcą na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Stypendystka Uniwersytetu w Perugii.
 W 2010 uzyskała tytuł dr n. med w dziedzinie ginekologii i położnictwa. 13 lat pracy w Klinice Ginekologii i położnictwa w Szpitalu CMKP im.W. Orłowskiego, gdzie miała okazje spotkać się z najtrudniejszymi przypadkami Patologii ciąży.
Oddaje całą siebie w opiece nad kobietami ciężarnymi. Stale pogłębia swoja wiedzę w zakresie ginekologii i położnictwa. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej a także European Society of Aesthetic Gynecology. Absolwentka Amerykańskiego Instytutu Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.
Prekursor nowej metody operacyjnej przedsionka pochwy przy użyciu Vaginal Narrower.
Jako jedna z pierwszych miała także okazję testować i wprowadzać kwas hialuronowy przeznaczony i jako jedyny zarejestrowany na świecie z przeznaczeniem do ginekologii plastycznej.
Międzynarodowy szkoleniowiec z nowoczesnych procedur w ginekologii plastycznej. Międzynarodowy wykładowca i ceniony ekspert z dziedziny ginekologii plastycznej. Bierze udział w międzynarodowym naukowym projekcie nad badaniami nad kwasem hialuronowym stosowanym w ginekologii plastycznej.

Ten pracownik nie posiada przypisanego kalendarza

Partnerzy

Godziny otwarcia:

pn. do pt.: 7-20
w soboty: 7-20

Kontakt:

ul. Sedlaka 4/6/8, 26-600 Radom
tel. 48 340 20 20
kom. 503 40 20 20
email: rejestracja@bat-med.pl
NIP: 796-246-84-02
REGON: 140471142

BAT-MED