Klinika Bat-Med jest "Ośrodkiem Medycznie Wspomaganej Prokreacji" Certyfikowanym przez Ministerstwo Zdrowia

Niepłodność

Niepłodność to niezdolność do zajścia w ciążę w czasie roku regularnego współżycia (3-4 stosunki tygodniowo) bez stosowania metod antykoncepcji. Jeżeli kobieta jest po 35. roku życia, to powinna zgłosić się do lekarza po pół roku regularnych starań.

Coraz częściej obserwuje się również niepłodność immunologiczną wśród par, które bezskutecznie starają się o potomstwo. Według badań może stanowić nawet 6-12 proc. przypadków niepłodności. Zaburzenia immunologiczne sprawiają, że organizm traktuje komórki rozrodcze – zarówno żeńskie, jak i męskie, jako potencjalne zagrożenie i niszczy je, skazując tym samym nasze marzenia o dziecku na niepowodzenie.

Problem niepłodności dotyka co roku ok 1,5 mln polskich par. Odpowiednio wczesne zgłoszenie się na konsultację do specjalisty zwiększa szansę na zakończenie procesu leczenia sukcesem, czyli ciążą??

Zależnie od przyczyny niepłodności leczenie może obejmować: leczenie hormonalne, farmakologiczne, inseminację lub in vitro.

Dzięki naszemu programowi “Oswoić niepłodność” mamy duże doświadczenie, które z pewnością pomoże kolejnym parom w doczekaniu się upragnionego potomstwa.

Jak rozpocząć swoją drogę z leczeniem niepłodności?

Zadzwoń do kliniki i umów się na konsultację. Przy rejestracji wizyty zaznacz, że wizyta dotyczy niepłodności, to znacznie przyspieszy termin I wizyty.

Wykonaj badania laboratoryjne przed pierwszą wizytą. Pozwoli to zaoszczędzić czas oraz pieniądze za wizytę, która związana będzie tylko ze zleceniem badań niezbędnych do leczenia.

Przyjdź do kliniki na spotkanie ze specjalistą. Koniecznie zabierz ze sobą wyniki badań oraz dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia. Specjalista przeprowadzi badanie wstępne oraz wywiad- to niezbędny element wizyty pozwalający odpowiednio zapoznać się z sytuacją pacjenta. Prosimy o wcześniejsze przygotowanie informacji na temat chorób, alergii, zażywanych leków, obciążeń genetycznych czy przebytych operacji i zabiegów i innych czynników mających wpływ na Państwa zdrowie.

Na podstawie przedstawionej dokumentacji, wywiadu oraz przeprowadzonego badania lekarz zaproponuje możliwości i plan leczenia. Wybór planu leczenia oraz ostateczna zgoda na jego realizację należy do Państwa.

 

W naszej ofercie:

 • Diagnostyka i leczenie zaburzeń miesiączkowania
 • Diagnostyka i leczenie poronień nawykowych
 • Diagnostyka i leczenie niepłodności
 • Diagnostyka zespołu przedwczesnego wygasania czynności hormonalnej jajnika
 • Ocena rezerwy owulacyjnej
 • Monitorowanie cyklu
 • Farmakologiczna indukcja owulacji
 • Inseminacja nasieniem dawcy
 • Sonohisterosalpingografia (Sono-HSG)
 • Przygotowanie do rządowego programu zapłodnienia pozaustrojowego
 • Współpraca z Klinikami Leczenia Niepłodności:

Partnerzy

Godziny otwarcia:

pn. do pt.: 7-20
w soboty: 7-20

Kontakt:

ul. Sedlaka 4/6/8, 26-600 Radom
tel. 48 340 20 20
kom. 503 40 20 20
email: rejestracja@bat-med.pl
NIP: 796-246-84-02
REGON: 140471142

BAT-MED