Wiecie, że Bat-Med nie zwalnia tempa!
Jeszcze chwilę temu prowadziliśmy warsztaty, a dziś… Piknik PRL i nasze wspaniałe stoisko! 🎉
Tak kończymy intensywny weekend – ale nie myślcie, że to koniec! Mamy dla Was jeszcze mnóstwo działań w planach!
Dziś plac Corazziego opanował kolor różowy! 💗
Cieszymy się, że tak licznie skorzystaliście z darmowych badań, które oferowaliśmy na naszym stoisku.
Mamy nadzieję, że nasze prezenty również przypadły Wam do gustu! 🎁
Dziękujemy za każdy głos oddany na nasze projekty – razem zmieniajmy Radom na lepsze!
Ale to jeszcze nie koniec – prosimy Was o kolejne głosy!
Nie zwalniajmy tempa – głosujcie!