Wróć do strony głównej Kontakt

Piknik PRL

Wiecie, że Bat-Med nie zwalnia tempa!

Jeszcze chwilę temu prowadziliśmy warsztaty, a dziś… Piknik PRL i nasze wspaniałe stoisko! 🎉

Tak kończymy intensywny weekend – ale nie myślcie, że to koniec! Mamy dla Was jeszcze mnóstwo działań w planach!

Dziś plac Corazziego opanował kolor różowy! 💗

Cieszymy się, że tak licznie skorzystaliście z darmowych badań, które oferowaliśmy na naszym stoisku.

Mamy nadzieję, że nasze prezenty również przypadły Wam do gustu! 🎁

Dziękujemy za każdy głos oddany na nasze projekty – razem zmieniajmy Radom na lepsze!

Ale to jeszcze nie koniec – prosimy Was o kolejne głosy!

Nie zwalniajmy tempa – głosujcie!

Nasi partnerzy

Ankieta