Dzisiejszy 10. Piknik Zdrowia już za nami!
Dziękujemy wszystkim, którzy byli dziś z nami! Wasza obecność to dla nas ogromna radość!
Mimo niesprzyjającej aury — dopisaliście jak zawsze!
Róż zdecydowanie królował dziś na Placu Corazziego!
Bat-Med stara się dla Was – i świetnie się przy tym bawi!
Deszcz nam niestraszny – nasz zespół potrafi działać w każdych warunkach, z uśmiechem na buzi i ogromnym zaangażowaniem!
Było mnóstwo śmiechu, pozytywnej energii i dobrej zabawy! Dziękujemy za wspólne chwile!
Cieszymy się, że mogliśmy razem promować zdrowie, profilaktykę i dobre nastawienie!
Do zobaczenia za rok – jeszcze lepiej, jeszcze zdrowiej, jeszcze bardziej RÓŻOWO!
Dziękujemy, że jesteście z nami!