Wróć do strony głównej Kontakt

Piknik Zdrowia

Dzisiejszy 10. Piknik Zdrowia już za nami!

Dziękujemy wszystkim, którzy byli dziś z nami! Wasza obecność to dla nas ogromna radość!

Mimo niesprzyjającej aury — dopisaliście jak zawsze!

Róż zdecydowanie królował dziś na Placu Corazziego!

Bat-Med stara się dla Was – i świetnie się przy tym bawi!

Deszcz nam niestraszny – nasz zespół potrafi działać w każdych warunkach, z uśmiechem na buzi  i ogromnym zaangażowaniem!

Było mnóstwo śmiechu, pozytywnej energii i dobrej zabawy! Dziękujemy za wspólne chwile!

Cieszymy się, że mogliśmy razem promować zdrowie, profilaktykę i dobre nastawienie!

Do zobaczenia za rok – jeszcze lepiej, jeszcze zdrowiej, jeszcze bardziej RÓŻOWO!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Nasi partnerzy

Ankieta