Wróć do strony głównej Kontakt

Szkolenia z zakresu nowych technologii medycznych

Szkolenie to dla nas ważna część pracy – bo rozwój zespołu to lepsza opieka dla naszych Pacjentów!

Nasza dr Monika Bator-Gregorczyk uczestniczyła ostatnio w szkoleniach z zakresu nowych technologii medycznych – zarówno w Warszawie, jak i we Wrocławiu.

To czas pełen nauki, inspiracji i praktycznych rozwiązań, które wkrótce wykorzystamy w codziennej pracy z Wami.

W Bat-Med przykładamy ogromną wagę do tego, aby poznawać nowe techniki i stale się uczyć – wszystko po to, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Nasi partnerzy

Ankieta