Wstęp
Miniony weekend był dla naszego zespołu pełnym nauki i inspiracji Dr Monika Bator-Gregorczyk oraz dr Agnieszka Limanin uczestniczyły w 2-dniowym Zjeździe Endokrynologii Ginekologicznej w Krynicy-Zdroju.
To wyjątkowe wydarzenie było okazją do zdobycia najnowszej wiedzy, wymiany doświadczeń, oraz poznania innowacyjnych metod leczenia.
Dzięki regularnym szkoleniom i konferencjom możemy jeszcze lepiej dbać o zdrowie naszych Pacjentek!