Wróć do strony głównej Kontakt

Wykład w Uniwersytet SWPS

20.12 w Uniwersytet SWPS odbył się niezwykle ważny wykład poświęcony medycznemu rozumieniu problemu niepłodności.

Wykład poprowadziła

Monika Bator-Gregorczyk, dzieląc się rzetelną wiedzą, doświadczeniem i aktualnym spojrzeniem medycyny na ten wciąż zbyt często niezrozumiany temat.

Niepłodność to nie tylko kwestia emocji czy społecznych stereotypów — to realny problem zdrowotny, który wymaga wiedzy, empatii i właściwego podejścia diagnostycznego.

Dzisiejsze spotkanie było doskonałym przykładem tego, jak ważna jest edukacja i otwarta rozmowa.

Pani Doktor chętnie zdobywa nową wiedzę, ale przede wszystkim z ogromnym zaangażowaniem się nią dzieli, pomagając lepiej zrozumieć trudne i wrażliwe zagadnienia. Takie wykłady naprawdę mają znaczenie.

Nasi partnerzy

Ankieta