Wróć do strony głównej Kontakt

Zjazd Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego

dr Monika Bator-Gregorczyk bierze udział w XXIII Zjeździe Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego

To jedno z najważniejszych wydarzeń naukowych w Polsce, podczas którego eksperci z całego kraju spotykają się, aby wymieniać doświadczenia i poznawać najnowsze osiągnięcia medycyny.

Dlaczego to dla nas tak ważne

bo nauka to dla nas nie tylko pasja, ale przede wszystkim narzędzie, dzięki któremu możemy jeszcze lepiej dbać o Wasze zdrowie,

bo udział w konferencjach to szansa na poszerzanie wiedzy, zdobywanie nowych umiejętności i wdrażanie najnowszych standardów leczenia,

bo wierzymy, że Pacjenci zasługują na opiekę opartą na najnowszych badaniach i praktyce klinicznej.

Szkolimy się dla Was – by każdego dnia w gabinecie móc oferować leczenie na najwyższym poziomie!

Nasi partnerzy

Ankieta