Wróć do strony głównej Kontakt

Żyj lepiej -wywiad

Słoneczna niedziela z ważnym tematem!

Dziś za oknem piękna, słoneczna niedziela, a my zachęcamy Was do zapoznania się z materiałem programu Żyj lepiej, który prowadziła Anna Popek.

Gościem programu była nasza pani doktor Monika Bator-Gregorczyk, która opowiadała o tarczycy oraz chorobie Hashimoto – schorzeniach, które dotykają coraz więcej osób.

To doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o przyczynach, objawach i możliwościach leczenia tych problemów.

Nasi partnerzy

Ankieta