Klinika Bat-Med jest "Ośrodkiem Medycznie Wspomaganej Prokreacji" Certyfikowanym przez Ministerstwo Zdrowia

Sukcesy programu „Oswoić Niepłodność”

 

Pierwsze sukcesy programu leczenia niepłodności dla Radomian

Klinika Bat-Med na swoich mediach społecznościowych poinformowała, że pierwsi Radomianie, którzy wzięli udział w finansowanym z budżetu obywatelskiego programie leczenia niepłodności mogą cieszyć się z pomyślnego zajścia w ciążę. Program jest bezpłatny trwa do końca roku, a zgłaszać się nie niego mogą wszystkie pary z Radomia.

 

„Lek. Monika Bator-Gregorczyk potwierdziła ciąże u Pacjentów, którzy skorzystali z bezpłatnego programu leczenia niepłodności. Minął dopiero miesiąc od jego rozpoczęcia, a już pierwsze pary mogą cieszyć się biciem serduszka ich maleństwa. To wspaniała wiadomość i mamy nadzieje, że pierwsza z wielu. Szczęśliwym parom życzymy dużo zdrówka i spokoju, a sobie życzymy żeby każdy nasz dzień zaczynał się tak wyjątkowo” – poinformowała klinika Bat-Med realizująca Program wspierania zdrowia prokreacyjnego dedykowany dla mieszkańców Radomia. To szczególny sukces, ponieważ konsultacje ruszył dopiero z początkiem maja i już po miesiącu kilka par może cieszyć się pierwszym biciem serduszka ich Maleństwa. Dlatego zachęcamy Radomian do zgłaszania się do programu i korzystania z bezpłatnej diagnostyki oraz konsultacji ze specjalistami. Takie badania mogą zbliżyć Was do posiadania potomstwa i spełnienia marzeń o szczęśliwej rodzinie. Zapisy trwają!

 

Program realizowany jest od początku maja zapisało się do niego i korzysta z darmowej diagnostyki oraz konsultacji już dziesiątki par z Radomia. Czekamy na więcej, jesteśmy przygotowani zarówno diagnostycznie, jak i personalnie do obsługi większej ilości osób borykających się z problemem niepłodności. Dlatego apelujemy do wszystkich młodych osób, aby podawały tę informację dalej, że dzięki temu programowi można zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych. Badania diagnostyczne są bardzo drogie, a dzięki budżetowi obywatelskiemu realizowane są w 100% bezpłatnie.

 

Osoby zakwalifikowane do programu objęte są wielospecjalistyczną opieką oraz możliwością wykonania badań, niezbędnych konsultacji zgodnie z zasadami leczenia niepłodności zawartymi w rekomendacjach Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii PTMRiE. Wszystkie konsultacje i badania mają na celu ustalenie przyczyn niepłodności.

Z programu mogą skorzystać pary, które mieszkają w Radomiu, pozostają w związkach małżeńskich lub partnerskich, wcześniej nie były diagnozowane pod kątem niepłodności, jej przyczyn oraz nie korzystały z zabiegu inseminacji i in vitro. Pary chcące skorzystać z programu zobowiązane są okazać oświadczenie, które potwierdza, że są podatnikami w Radomiu, tzn. PIT-11 lub w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej PIT-36.

 

Aby wziąć udział w programie należy wypełnić formularz na stronie placówki https://www.bat-med.pl/nieplodnosc  lub bezpośrednio zgłosić się do kliniki Bat-Med przy ul. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka 4/6/8 w Radomiu. Zapisy trwają. – Klinika jest czynna sześć dni w tygodniu od godz. 7 do 20.

Każda para której uda się doczekać upragnionego dziecka jest dla nas wielkim sukcesem, ale również sukcesem obywateli Radomia, którzy głosowali na ten program. – mówi Lek. Monika Bator- Gregorczyk właściciel kliniki Bat-Med.

 

Program jest finansowany z Budżetu Obywatelskiego Radomia na 2023 r. Jego wartość to 2 mln 300 tys. zł. Termin realizacji projektu jest do 10 grudnia br. Szczegółowe informacje na stronie internetowej placówki, telefonicznie przez kontakt z recepcją lub koordynatorami projektu (dostępne poniżej) oraz na miejscu w klinice Bat-Med. Udział w programie jest bezpłatny.

Partnerzy

Godziny otwarcia:

pn. do pt.: 7-20
w soboty: 7-20

Kontakt:

ul. Sedlaka 4/6/8, 26-600 Radom
tel. 48 340 20 20
kom. 503 40 20 20
email: rejestracja@bat-med.pl
NIP: 796-246-84-02
REGON: 140471142

BAT-MED