Klinika Bat-Med jest "Ośrodkiem Medycznie Wspomaganej Prokreacji" Certyfikowanym przez Ministerstwo Zdrowia

lek. Dorota Urbankiewicz

Dni przyjęć: kontakt telefoniczny

lek. Dorota Urbankiewicz 

Lekarz specjalista z zakresu dermatologii, wenerologii oraz trychologii.

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2015 roku rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii. Pracując w Oddziale Dermatologicznym Radomskiego Szpitala Specjalistycznego na co dzień spotykam się z poważnymi schorzeniami dermatologicznymi, wiedzę z zakresu dermatologii pediatrycznej zdobywałam w Oddziale Dermatologii Dziecięcej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego, a umiejętności praktyczne w zakresie dermatochirurgii, fototerapi i laseroterapi doskonaliłam w Med.-Laser w Lublinie. Swoją wiedzę i umiejętności stale poszerzam poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kursach i konferencjach dermatologicznych .

Głównym obszarem mojego zainteresowania jest problematyka łysienia, chorób włosów i skóry owłosionej głowy, które często stanowią duże wyzwanie diagnostyczno-terapeutyczne wymagające interdyscyplinarnego spojrzenia. Przeprowadzam w tym zakresie kompleksową diagnostykę dermatologiczną obejmującą badanie kliniczne z dokumentacja fotograficzną, badanie videotrichoskopem , trichogram, i w razie konieczności biopsję skóry głowy, co pozwala na ustalenie właściwego rozpoznania i zaplanowanie odpowiedniego leczenia farmakologiczno-zabiegowego. Zajmuję się ponadto dermoskopową oceną znamion oraz wykonuję zabiegi z zakresu dermatochirurgii (kriochirurgia, elektrokoagulacja, łyżeczkowanie). Konsultuję zarówno dorosłych, jak i dzieci.
W swojej pracy przykładam dużą uwagę do szczegółowego wywiadu i dokładnego badania klinicznego pacjenta, a podejmowane działania i decyzje terapeutyczne opieram zawsze na aktualnej wiedzy medycznej, wytycznych i algorytmach postępowania opracowywanych przez Towarzystwa Naukowe.

Ten pracownik nie posiada przypisanego kalendarza

Partnerzy

Godziny otwarcia:

pn. do pt.: 7-20
w soboty: 7-20

Kontakt:

ul. Sedlaka 4/6/8, 26-600 Radom
tel. 48 340 20 20
kom. 503 40 20 20
email: rejestracja@bat-med.pl
NIP: 796-246-84-02
REGON: 140471142

BAT-MED