Klinika Bat-Med jest "Ośrodkiem Medycznie Wspomaganej Prokreacji" Certyfikowanym przez Ministerstwo Zdrowia

Kadra zarządzająca

Monika Bator-Gregorczyk – prywatnie mama dwójki dzieci Igorka i Nataszki. Potrzebę ciągłego rozwoju zawodowego próbuje pogodzić z byciem żoną i mamą. Bycie w ciąży i przyjście na świat dzieci było dla niej najwspanialszym momentem w życiu. Dba o to, aby jej pacjentki czuły się równie bezpiecznie i komfortowo, wiedząc, że są pod najlepszą opieką.

Pełnomocnik do Spraw Jakości

Robert Gregorczyk – praca w największych korporacjach polskich i zagranicznych pozwoliła mu skutecznie zdobywać i przekazywać wiedzę jak budować wizerunek Kliniki Bat-Med.
Wprowadził system zarządzania jakością w firmie podnosząc jakość i bezpieczeństwo świadczonych przez Klinikę usług. Wprowadzenie systemu zarządzania jakością powoduje, że klinika sprawuje ciągły nadzór nad dokumentacją i zapisami. Kierownictwo kliniki ma osobisty nadzór nad realizacją procesów, systematycznie bada zadowolenie pacjentów ze świadczonych usług, doskonali realizowane procesy. W klinice Bat-Med jesteśmy zorientowani na klienta. Wiemy że nasza pozycja na rynku medycznym jest zależna od zadowolenia naszych pacjentów. Staramy się, aby nasza działalność oparta była na zrozumieniu i spełnieniu wymagań oraz osobistym zaangażowaniu wszystkich pracowników Bat-Med.

Partnerzy

Godziny otwarcia:

pn. do pt.: 7-20
w soboty: 7-20

Kontakt:

ul. Sedlaka 4/6/8, 26-600 Radom
tel. 48 340 20 20
kom. 503 40 20 20
email: rejestracja@bat-med.pl
NIP: 796-246-84-02
REGON: 140471142

BAT-MED